Morena Taraku zbulon datën e publikimit të këngës së re

Shpërndaje

Morena Taraku së shpejti publikon këngën e re. Morena Taraku ka përfunduar punimet e klipit të ri, dhe ka konfirmuar se gjatë kësaj jave do publikojë këngën e re.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka ndarë një video të shkëputur nga projekti i saj i ri, dhe konfirmoi se në 14:00 gjatë më datë 20 tetor do të lansohet.

VIDEO