Nga brune në të kuqe, Albana Osmani ndryshon pamje dhe duket shumë ndryshe

Shpërndaje

Jemi mësuar ta shohim gjithmonë me një ngjyrë floku që anon nga brunet, mirëpo Albana Osmani nuk i ka kursyer aspak eksperimentet me ‘look-un’ e saj.

Dhe ditën e sotme moderatorja habiti të gjithë ndjekësit e saj.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe tashmë është një kokëkuqe seksi.

Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa të gjithë kanë vënë re ndryshimin.

Menjëherë ndjekësit që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.

VIDEO