Nora flet për herë të parë për ndarjen nga Roberti dhe për lidhjen e re (Video)

Shpërndaje

Nora Istrefi është këngëtarja shumë e pëlyqer kosovare. Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikor, përcjell ORAinfo.

Nora para muajsh është ndarë nga Robert Berisha, me të cilin ishte e martuar për disa vite. E duket se tani ajo e ka marrë vetën dhe ka nisur të shijojë jetën.

Së fundi, Nora është deklaruar për herë të parë pas ndarjes nga Roberti ku thotë se i uron gjitha të mirat atij. E për lajmin se ka krijuar lidhje të re, Nora nuk përgjigjet duke lënë shumë pikëpyetje tek fansat.

VIDEO