Nora Istrefi i ‘bllokon’ shkallët e këtij restauranti

Shpërndaje

Çka duan këngëtaret tona pos parave? Duan edhe fotografi me poza nga më të ndryshmet, për ti plasuar në rrjete sociale e për tu kënaqur me pëlqime e komente, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë mes, nuk bënë përjashtim as Nora Istrefi, këngëtare e popullarizuar, me këngë shumë të dëgjuara dhe mjaftë e përfolur.

Nora, ka një galeri të tërë fotosh shumë të pëlqyera në Instagram, ky kryesisht vihen në pah format e saj trupore, shkruan “Kosovarja”.

Foto e fundit e Nores është bërë ne shkallët e një restauranti. Derisa këngëtarja po pozonte, njerëzit ishin vënë në pauzë dhe s’po mund të kalonin dot.

Me rëndësi foto e Nores ka dalë “super”.

FOTO