Pamje nga shtëpia luksoze e Bebe Rexhës me vlerë dy milionë dollarësh

Shpërndaje

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka një shtëpi luksoze në Hollywood Hills, në Kaliforni, nga e cila janë publikuar disa fotografi në mediat.Bebe Rexha tashmë ka investuar 2.1 milionë dollarë në shtëpinë e saj të parë.E vendosur në një rrugë të rreshtit me pamje të këndshme të kodrave përreth.

Hapësira të tjera kryesore të dyshemesë përfshijnë një kuzhinë, një dhomë ngrënjeje si edhe një dhomë e shfrytëzueshme për / bibliotekë ​​rafte librash dhe të gjitha muret pikturuan një jeshile të errët.Kujtojmë se Bebe edhe para promovimit të albumit të parë ka qenë e suksesshme në industrinë e muzikës, duke shkruar hitin e madh të Eminemit dhe Rihannas “Monster” dhe hitin e saj në bashkëpunim me Florida Georgia “Meant to Be”.