Paralajmërohen protesta nga opozita shqiptare, Sela dhe Kasami tregojnë ‘muskujt’

Shpërndaje

Në rrjetet social është përhapur një lajm ku opozita shqiptare e udhëhqur nga Ziadin Sela dhe Bilall Kasami janë duke u përgatitur pë protesta masive, shkaku i rasteve të montuara politike ndaj shqiptarëve.

Më poshtë ju sjellim edhe njoftimin:

Ne date 01.11.2019 diten e premte ne ora 14:00 do te protestohet per rastet e montuara prej 2002 dhe te drejtat kombetare te shqipetarve. Vendgrumbullimi ne Çair (tek parku) marshimi drejt parlamentit. 🇦🇱👐🇦🇱 e Falemenderoj Aleancën dhe Lëvizjen BESA si opozit dhe si Qeveritar së shpejti që Masovikisht të na përkrahin në këto Protesta sepse populli Aleancen dhe Levizjen BESA e shef si shpëtimtar nga kjo politik.#ERDHIALEANCA #ERDHIBESA Përkrahja e juaj ësht e domosdoshme Këshilli organizativ i protestave ne nuk kemi opozit tjetër ju kemi juve si Luana dhe shpresen e shofim tek Ju🤝 Protestat janë MbarKombtare🇦🇱 Paqësore dhe Demokratike