Polici tentoi ta arrestonte, gruaja bën gjestin e “pahijshëm” (Video)

Shpërndaje

Një video e re e një gruaje duke u arrestuar është bërë virale, pasi gjatë momentit të vendosjes së prangave ajo tenton ta joshë policin. Klipi i ndarë nga Barstool Sports të dielën tregon gruan duke u sprapsur në një dritare të një biznesi, teksa polici ia mbante duart pas shpinës. Më shumë se tre milionë shikues janë tronditur nga veprimi që vijon më pas, transmeton lajmi.net. Është e paqartë se çfarë i thoshte gruaja policit përpara se të fillojnë incizimet, megjithëse në kamera është kapur duke rënkuar “të pëlqen kjo?”. Është ende e paqartë se ku dhe kur ndodhi incidenti apo çfarë shtyu në arrestimin e saj.

VIDEO