Rrahmani fluturon dhe shënon gol atëherë kur po nderohej legjenda Fadil Vokrri (Video)

Shpërndaje

Kosova ka kaluar në epërsi kundër Malit të Zi dhe po fiton 1-0 në stadiumin “Fadil Vokrri”

Ishte kapiteni i “Dardanëve”, Amir Rrahmani, ai që realizoi për 1-0 në minutën e nëntë, atëherë kur tifozët po nderonin legjendën, Fadil Vokrri.

VIDEO