Sela: “Urime Vetëvendosje, urime Albin…”

Shpërndaje

Lideri i ASH-së, Ziadin Sela nëpërmjet rrjetit social ka urruar Albin Kurtin për fitoren bindëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, transmeton ALBAZONE MEDIA.

Postimi i plotë i Ziadin Selës:

Shqiptarët në Kosovë sot u përcaktuan për vlerën themelore të demokracisë, NDRYSHIMIN. Urime
Vetëvendosje, urime Albin..
Erdhi dita të mbash mbi supet e tua peshën e zhvillimit dhe progresit të Kosovës, të kthesh shpresën.