Sela: Zgjidhja e vetme Qeveri Teknike dhe zgjedhje të parakohëshme!

Shpërndaje

Lideri i ASH Ziadin Sela ishte sonte i ftuar në Tv 21 në emision Click Plus, ku u debatua për aktualitetin e situatën politike, si dhe hapat që do të ndërmer ASh si parti opozitare ditëve në vazhdim.

Pjesë e debatit ishin edhe analisti Visar Ademi si dhe gazetari Naser Selmani.

Ziadin Sela gjithashtu ka thënë se zgjidhja e vetme pas gjitha dështimeve është formimi i qeverisë teknike dhe organizimi i zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare.