Sërish tërmeti shkund Shqipërinë (Foto)

Shpërndaje

Një tërmet i magnitudës 3.4 ka rënë në afërsi të Tiranës në Shqipëri. Lëkundjet janë shënuar në orën 14:22 dhe rreth 5km në jug të Shijakut dhe 22 km nga Tirana.