Shkurte Gashi e ‘kall’ me baladën e re “Jetën tënde” (Video)

Shpërndaje

Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar projektin e shumëpritur.Shkurte Gashi dhe Bruno kanë publikuar këngën e re, e cila kësaj radhe është baladë, shkruan lajmi.net.“Jetën tënde”, mban titullin kënga e re nga Shkurta dhe Bruno, e cila është me tekst dhe muzikë të Flori Mumajesit.

Kësaj kënge, dy artistët ia shoqëruan edhe videoklipin, i cili është punuar nga “Imagine Films”.Më poshtë mund ta dëgjoni këngën “Jetën tënde”, kënduar nga Shkurte Gashi dhe Bruno.