Shkurte Gashi shfaqet atraktive në fotosesionin me veshje sportive (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja Shkurte Gashi, si rrallëherë ka publikuar një fotosesion. Ajo është shfaqur me veshje ngjyrë të gjelbër të mbyllur, me makijazh, flokët të bëra me dredha.

Artistja, ka pozuar para kamerës, fotot i ka postuar në ‘Instagram‘ dhe ka marrë vëmendjen e ndjekësve. Shkurta, ka marrë komente të shumta duke e përgëzuar për dukjen.

FOTO INSTAGRAM