Si do të mbajë moti ditën e zgjedhjeve në Kosovë?

Shpërndaje

Nesër do të mbajë mot i vranët dhe me intervale. Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihet të lëvizin ndërmjet 15-17 gradë Celsius, njofton Klan Kosova.

Do të fryjë erë nga drejtimi i verilindjes me shpejtësi 1-7m/s.