Sinan Vllasaliu rikthehet me një superhit (Video)

Shpërndaje

Sinan Vllasaliu është si vera, sa më i vjetër, aq më i mirë. Mjeshtri i shumë hiteve në skenën muzikore është rikthyer me projektin e ri të quajtur “Amanet”.

Kënga është përcjellur me videoklip të bukur, i cili është xhiruar në Përlepnicë të Gjilanit. Që në fillim të publikimit kënga po pëlqehet dhe po shndërrohet ngadalë në hit të momentit.

Tekstin e këngës i’a ka bërë Ghulo, ndërsa muzikën dhe orkestrimin Dritëro Shaqiri. Pavarësisht angazhimeve, Sinani nuk po ndalet me koncerte pasi që është aktiv në shumë mbrëmje muzikore.