Tayna lazdrohet pak, zgjatet në fotografi dhe…(Foto)

Shpërndaje

Ajo ishte kryetema e kësaj fundjave për shkak se ylli i Real Madridit, Viniciues Junior e shpërndau këngën e saj të fundit “Sicko”. E pas kësaj Tayna ka vazhduar që të jetë tepër aktive me foto provokative. “Pak zgjatje” , ka shkruar poshtë fotografisë Tayna derisa tregon format e saj se*ksi në bi*kine. Por, në këtë Tayna si me qëllim tregon pothuajse gjysmën e pjeshkës se saj.

E mbrëmë, pak minuta pasi talenti 19-vjeçar i Real Madridit, Vinicius Junior, përmes rrjetit social ‘Instagram’, tregoi se është duke e pëlqyer këngën më të re të këngëtares shqiptare, Tayna dhe e shpërndau atë me tetë milionë ndjekësit e tij në ‘Instagram’, ka reaguar edhe Tayna. Tayna nuk ka shkruar diçka po vetëm e ka shpërndarë postimin e futbollistit. Kënga “Sicko” e Taynas ka më shumë se gjashtë milionë klikime dhe nuk ka më shumë se një javë që është publikuar. /GazetaExpress/

FOTO