Tayna sot e famshme por ja si dukej në mbrëmjen e maturës (Foto)

Shpërndaje

Këngëtarja Tayna, për momentin është një nga artistët më të kërkuara shqiptare. Rep-artistja për një vit ka arritur që të nxierr shumë hite, duke bër që të jetë emri më i kërkuar për mbrëmje muzikore dhe koncerte. Përveç muzikës, Tayna dallohet shumë edhe për stilin e saj të veçantë, që duket se e ka pasur edhe kur nuk e kishte famën që ka sot. Kjo vërehet edhe në mbrëmjen e maturës të vitit 2016, ku këngëtarja shihet mjaft elegante.