Vajza e Shyhretes me tuta e grim të rëndë

Shpërndaje

Megjithëse dallohet për elegancën dhe stilin unik, njomza e Shyhretes duket se sot e ka tepruar.

Njomza Martianj është vajza e madhe e këgëtares së njohur Shyhrete Behlulit e cila e cila arriti të bëhet e njohur me punën e saj si grimere, shkruan “Kosovarja”.
Por deri këtu arriti edhe fal repotacionit të nënës së saj.

Njomza është femra që pëlqehet shumë dhe e cila ka një numër të madh ndjekësish që i përcjellin aktivitetet e saj profesionale.Duke qenë se edhe puna ia imponon, Njomza i kushton rëndësi të madhe dukjes së saj ku çdoherë paraqitet bukur dhe e rregulluar në detaje.

Se ka stil ajo nuk diskutohet, gjë që e dëshmoi edhe sot, megjithatë grimi duket paksa i tepruar duke qenë se ajo shihet e veshur në trenerka.

Kujtojmë se Njomza është e martuar dhe nënë e tre fëmijëve, dy vajzave e një djali.

VIDEO