Vetëvendosje feston edhe në Pejë (Video)

Shpërndaje

Lëvizja Vetëvendosje në Pejë ka shpallur fitorën. Shumë aktivistë me flamuj kuq e zi dhe me brohoritje po festojnë për fitore.