Adelina publikon këngën “Loti i im” (Video)

Shpërndaje

Adelina Berisha ka lansuar këngën e saj më të re “Loti i im”

Këngëtarja, e cila vazhdon të jetë aktive në skenë prej që ka qenë e vogël, e ka lansuar këngën e saj solo “Loti i imë”, e cila këngë po pritet mirë nga publiku.

“Loti im” është një këngë paksa ndryshe e Adelinës që është punuar nga Irkenc Hyka.

Kjo bën që Adelina ka eksperimentuar në këtë këngë pasi që ajo ka edhe elemente popullore.

Përndryshe, kënga është lansuar të shtunën dhe deri tash ka më shumë se 100 mijë klikime në youtube.