Beatrix provokon me veshje lëkure e të ngushtë

Shpërndaje

Beatrix Ramosaj ka pozuar sërish joshëse. Këngëtarja Beatrix Ramosaj, e ka marrë gjithë vëmendjen në Instagram.

Kjo nuk është hera e parë që ajo merr poza të tilla para kamerës, e imazhet i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Kësaj radhe ka zgjedhur të vishet ngushtë me rroba lëkure, kështu edhe ka theksuar format trupore dhe duket tejet tërheqëse.

Komentet pozitive e komplimetet nuk kanë munguar.

FOTO