Bëhen bashkë ‘Bilbilat e Mushtishtit’, mungon Shyhretja

Shpërndaje

Është koha kur këngëtarët kosovarë po bëjnë xhirimet për festat e fundvitit. Kjo kohë bën që të takohen këngëtarët me kolegët e tyre dhe të festojnë së bashku, përcjell ORAinfo.

Sot, disa nga ‘Bilbilat e Mushtishit’ janë takuar bashkë në një festë. E në mesin e Motrave Mustafa, Shkurte Fejzës, Gresa Behlulit e Remzie Osmanit, është Shyhrete Behluli ajo që po mungon.

Ndoshta është raporti i tyre ai që ka bërë të mos takohen më.