Dafina e ‘kall’ instagramin, paraqitet si asnjëherë më parë (Foto)

Shpërndaje

Dafina Zeqiri, e cila pak para disa dite lansoj këngën “Ring, Ring” në bashkëpunim me Va*rrosin, sot ajo ka postuar disa foto tepër të nxehta në Instagram.

Pas këngës se fundit me Varrosin Dafina Zeqiri ka vendosur që të sjell disa foto tepër pro*vokative.

Të fundit ajo i ka postuar sot e ku paraqitet e veshur me një pelerinë, por që nuk dihet a ka të veshur të brendshme, apo jo?

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja shfaqet pro*vokative, pasi që këtë vit Dafina ka qenë në element dhe vazhdimisht ka treguar, pos këngëve, edhe anën seksi të saj.

Edhe në këto foto Dafina pro*vokon, derisa mbrëmë ajo kishte bërë një paraqitje tepër seksi në një koncert.

FOTO