Ditë zie për Big-Mamën, ndërron jetë babai i saj

Shpërndaje

Për këngëtaren Big Mama dhe familjen e saj sot është një ditë zie. Është ndarë nga jeta babi i saj Adi Kasami.

Lajmin e hidhur e dha vetë këngëtarja në një postim në rrjetin social Instagram.

“Sot në mëngjes pas një sëmundje ka ndërruar jetë më i dashuri ynë babai Adi Kasami, njoftojmë familjarët miqt të tjerë se varrimi i të ndjerit bëhët nesër datë 10.11.2019 në namazin e drekës, funerali niset nga shtëpia e të ndjerit në Tetovë”, ka shkruar krah fotos së babait Big Mama.

Stafi i ALBAZONE MEDIA i shpreh ngushëllime familjes!

FOTO