Dridhet Tetova nga tërmeti, ja ku ishte epiqendra

Shpërndaje

Sipas Qendrës Sizmike Evropiane “emsc-csem.” termeti ishte me intesitet prej 2.9 ballësh. Termeti ishte me një thellësi prej 2 km dhe në afërsi prej 6 kilimotrave nga komuna e Bogovinës së Tetovës.

Tërmeti sipas qendrës sizmike evropiane ka ndodhur në ora 20:56.