Emocionuese / Shqiptarët e bëjnë me shtëpi familjen nga Divjaka (Video)

Shpërndaje

Elvisi dhe Sidriti shkuan të takojnë familjen në Divjakë por habiten nga ajo që shikojnë, një gërmadhë pa dyer e pa dritare. “Si mos më keq çfarë bie jashtë bie brenda. U ngrysëm sot shyqyr, ra shi dje u mbush shtëpia me ujë”, u thotë Moza vizitorëve.

Për më tepër ndiqeni videon në vazhdim: