Fatlume Popovci zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Motrave Mustafa, ja çfarë thotë

Shpërndaje

Fatlume Popovci është përgjigjur në rubrikën “Kë zgjedh”.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fatlume Popovci, ishte së fundmi mysafire në emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Në rubrikën “Kë zgjedh” ajo ka zgjedhur mes emrave të njohur të estradës ndër ta edhe Shyhrete Behlulin e Motrat Mustafa.

Se kë prej tyre favorizon dhe se çfarë thotë Fatlume Popovci, mund ta ndiqni në videon e plotë.