I kapin mat bashkëshortin! Shpërthen Rezarta: “Ti s’je në rregull, të kanë bërë foto” (Video)

Shpërndaje

Ka qenë një lojë, por Rezarta Shkurta nuk e dinte.

VIDEO

Ajo është bërë padashur pjesë e një kamere të fshehtë të organizuar nga emisioni “Thumb On”, që fillon të djelën. Në video-promon që këngëtarja e ka postuar vetë në rrjetet sociale, shihet sesi një gazetar i thotë se e ka kapur mat të shoqin me një femër, e se kanë dhe foto.

Rezarta e nxjerr përjashta, por menjëherë telefon bashkëshortin. Ja biseda që dëgjohet aty:

“Për sa mund të vish se dua të flasim çik. Hajde se po të pres.

Ku ishe pardje ti? Ishe me Landin apo me Landën? Të kishin bërë foto. Ermal Hoxha s’je në rregull më duket. Të ka fluturuar tepeleku. Pra ti po shqetësohesh që të ruaj unë imazhin ***”, thotë Rezarta duke ngritur zërin!!