Luana apo Marina? Cili ‘look’ ju pëlqen më shumë

Shpërndaje

Nga ana tjetër në një foto të postuar nga Julian Deda, Marina sot do të shfaqet e veshur me një jumpsuit e cila pjesën e larme e ka në formën e këmishës. Bukuroshja ka zgjedhur ti qendrojë besnike të zezës por këtë herë duke e miksuar pak me ngjyrën rozë të ëmbël.

Marina ka zgjedhur të vendosë disa aksesorë të thjeshtë, kapse tek flokët dhe vathë të vegjël të cilat i shkojnë shumë me veshjen.

FOTO

FOTO

FOTO

FOTO

FOTO