Martohet Muki me ish kolegen maqedonase Biseren (Foto)

Shpërndaje

Ish kryeredaktori i Alsat-it dhe tani deputet i LSDM-së, sonte është martuar për së dyti herë me ish kolegen e tij maqedonase Biserën.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev.

Muki me ish gruan ka dy vajza.