Miss Serbia nuk i largohet estradës shqiptare: “Pak serbisht e malo albanski” (Foto)

Shpërndaje

Biondja Irina Jovanka ka përfaqësuar Serbinë në ‘Miss Freedom of the World’, dhe ajo që ka qenë e veçantë ishte fakti se ajo bëri shqiponjën me duar, duke ngritur reagime të shumta.

FOTO

Bukuroshja serbe duket se qenka një fanse e Ghetto Geasyt, ajo ishte prezente në një nga koncertet të reperit kosovar.

Madje Irina ka ndarë edhe një imazh me Getin në profilin e saj në Instagram, ku shkruante se kishte kaluar një natë të bukur në koncert.