“Mos u dorëzo”, balada e re nga Sabri Fejzullahu

Shpërndaje

Pak nga kënga e re e Sabri Fejzullahut Njëri ndër këngëtarët më të dashur për publikun, Sabri Fejzullahu, ka paralajmëruar fansat për projektin e ri muzikor të titulluar “Mos u dorëzo”. Kënga është e zhanrit baladë dhe do të publikohet sot në ora 18:00, shkruan rtv21.tv Në rrjetin social Instagram disa orë para publikimit këngëtari ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të këtij projekti.

VIDEO