Pamje të tmerrshme, ja si vr.itet kryetifozi serb me ar.më zjarri

Shpërndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në futbollin serb.

Ekz*ekutimi i kryetifozit të Partizanit të Beogradit, Lubomir Kica Markovic ka shokuar opinionin sportiv anë e mbanë botës. Ai u qëllua gjashtë herë nga një i panjohur, ndërsa policia ka nisur tashmë investigimet.

Mediet serbe kanë publikuar pamjet kur ekz*ekutohet në kokë dhe gjoks. Autori i sul*mit nuk është identifikuar ende. Ndërsa më poshtë mund të shihni momentin e tmerrshëm kur Markovic humbe jetën.

KLIKO VIDEO