Rexhepi: Po punojmë në teren, platforma “BESA” më e mira për qytetarët

Shpërndaje

Nënkryetari i Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepi sonte është i ftuar në “Klan Debat”, për të diskutuar rreth aktualitetit politik, mos marrjen e dates për fillimin e negociatave me BE-në dhe për koalicionimet e mundshme për zgjedhjet e parakohsme parlamentare që do të mbahen më 12 prill të 2020-tës.

Nënkryetari Rexhepi thotë se partia ku ai bën pjesë, veçse ka dalur në teren dhe së bashku po punon me qytetarët për hartimin e një platform për në zgjedhje. Gjithashtu ai tha se platforma e tyre quhet “BESA”.

Live VIDEO