Rita pas gripit, sërish pozon me të…(Foto)

Shpërndaje

Rita Ora u raportua se ishte me grip dhe një gjë të tillë këngëtarja e kishte treguar edhe në një InstaStory.

E pas kësaj ajo është përgatitur dhe është parë duke pozuar në të brendshme në disa foto të reja.

Ajo është parë në të brendshme derisa ka postuar disa foto tepër seksi.

“Tregoni të tjerëve se jam zënë. Jam pak e çuditshme kur bëhem antisociale”, ka shkruar ajo derisa pozon vetëm me të brendsdhme lart, kurse poshtë ka disa xhinse.

Me herët, Rita kishte postuar një fotografi në InstaStory ku kishte të vënë një infuzion dhe ishte detyruar që ti ndërpres për pak minuta xhirimet e filmit për shkak të një gripi./gazetaexpress/

FOTO

FOTO