Sherr ne Gjermani, lojtari godet keq trajnerin

Shpërndaje

Freiburg ka mposhtur me rezultatin 1-0 Eintraht Frankfurt dhe është ngjitur në kuotën e 21 pikëve, po aq sa Bayern Munchen që ndodhet në vend të dytë.Në fund të takimit lojtari i miqve Abraham ka goditur teknikun vendas dhe ka plasur sherri.Ai u ndëshku me të kuq, por pritet të ketë dënim më të madh nga disiplina.