Tayna pozon tejet atraktive nga dhoma e gjumit (Foto)

Shpërndaje

Tayna duket joshëse në postimin e fundit.

Reperja Tayna është aktive në llogarinë e saj në Instagram.

Me postimet që bën shpesh merr vëmendjen, njësoj edhe së fundmi ku ka pozuar nga dhoma e gjumit dhe duket tejet joshëse.

Rep-artistja po vazhdon ta shijoj suksesin e projekteve muzikore, si të atyre të mëparshme me të cilat e nisi karrierën ashtu edhe këngën e reja.