Vildane Zeneli sërish ‘çmend’ fansat (Foto)

Shpërndaje

Fotomodelja Vildane Zeneli ka bërë provokimin e radhës në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një fotografi ku duket tërësisht e zhv*eshur por ka vetëm një mbulesë të tejdukshme në trupin e saj.

“Kur besimi është shumë i fortë, njerëzit shokohen”, ka shkruar Vildania poshtë fotografisë së saj. Fotomodelja është aktivizuar më shumë këtë fundvit ku edhe ka realizuar disa fotosesione interesante dhe tepër seksi.

FOTO