‘Xhbanja’ shfaqet përvëluese në imazhin e fundit

Shpërndaje

Arjola Demiri është aktroja e njohur nga Shqipëria dhe që në publik u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhbanes’ në serialin shumë të popullarizuar, ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo. ‘Xhbanja’ komentohet shumë sidomos për jetën e saj private.

Ajo e ka nisur mëngjesin duke publikuar një foto goxha provokuese.

‘Xhbanja’ në këtë foto nuk ka hezituar ta ekspozojë pak gjoksin.

FOTO