Zaimina se ka problem të bëj foto pa…

Shpërndaje

Zaimina Vasjari e ka tepruar me postimin e fundit.

Zaimina Vasjari edhe pse ka përfunduar karrierën e saj si këngëtare, postimet e modeles vazhdojnë të zgjojnë kureshtje tek publiku shqiptar, shkruan lajmi.net.

Para pak çasteve zeshkania nga Shqipëria ka shpërndarë një imazh në Instagram ku është shfaqur me një kostum solemn po ajo çfarë morri vëmendjen është se bukuroshja nuk kishte reçipeta fare.

Muaj më parë ajo tregoi se për shkaqe familjare i ka dhënë fund karrierës së saj muzikore, dhe tani do kujdeset vetëm për birin e saj.

FOTO

FOTO