‘Aksident’ mes VV-së dhe LDK-së (Video)

Shpërndaje

Në përballjen në carting të politikanëve në Info Grand Prix ndodhi edhe një aksident.

Gjatë garës Donika Kadaj-Bujupi nga AAK e goditi me veturën e tipit formulë Agim Bahtirin e VV-së.

Aksidenti mes pjesëmarrësve nuk përfundoi këtu, Bahtiri më pas goditi veturën e Arban Abrashit të LDK-së gjë që bëri që ta devijojë nga shtegu.

Këto momente mund t`i shihni në videon e mëposhtme: