Enca shfaqet pa grim, asnjë foto për vik.timat e tërmetit në Shqipëri

Shpërndaje

Nëse një këngëtare nuk ka postuar shumë për vik*timat e tërmetit në Shqipëri, është padyshim Enca Haxhiu

Këngëtarja, e cila nga videot shihet se është jashtë Shqipërisë ka postuar një fotografi sot ku shihet tërësisht pa grim.

Edhe në InstaStory, Enca ka vazhduar që të postojë video dhe fotografi që nuk ndërlidhen shumë më tërmetin në Shqipëri, por as në profilin e saj në Instagram nuk ka ndonjë foto apo video ku shihen skena nga fatkeqësia natyrore që goditi Shqipërinë.

Ndryshe këngëtarja ka qenë aktive këtë vjeshtë ku edhe ka lansuar këngën MWAH para dy jave.

Sot në Instagram Enca ka zgjedhur që ti postojë disa foto ku shihet se nuk ka përdorur grim. /GazetaExpress/