Halil Kastrati: Ja në çfarë kushte u rrita Unë…!

Shpërndaje

Halil Kastrati themeluesi i Shoqates “Jetimat e Ballkanit” për emisionin “Kojshia Show” ka treguar historinë e tijnë shumë prekëse.

Ai për të gjithë shikuesit kishte ndar momente edhe nga jeta e tijë Private.

Ai tregoi se si u rrit dhe në çfar kushte ishte rritur…!

Për më shumë shiko videon: