Kamarieri shqiptar surprizon kryeministrin në Itali, Rama: Hajde këtu mor figurë (Video)

Shpërndaje

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ndodhet në Itali për të dhënë një intervistë për emisionin e gazetarit Bruno Vespa “Porta a Porta”.

Rama bashkë me Fugën kanë zgjedhur të ulen në një kafe ndërkohë është surprizuar nga një shqiptar i cili punonte kamarier.

Biseda mes Ramës dhe kamarierit: