Kida publikon këngën “Moti”, duket shumë tërheqëse

Shpërndaje

“Moti”, kënga e re e Kidës Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Kida dje publikoi këngën e re “Moti”. Për tekstin u përkujdes Bim Bimma, për melodinë Kida dhe Arianit, ndërsa për vizuelizimin Boulevard films, transmeton rtv21.tv.

Artistja duket shumë tërheqëse në klipin e këngës së re. Kënga është ritmike. “Deja Vu”, “Tela” dhe “Malli” janë edhe tri këngët tjera që ajo publikoi këtë vit.