Kujt i thotë aktorja Nitaj: “E mirë për ty, më mirë për mua” (Foto)

Shpërndaje

Aktorja Arta Nitaj ka postuar një foto të saj në rrjete sociale ku nuk harron ti befesojë fansat me pamjen e saj atraktive.

Gjithmonë e njohur për format e saj seksi dhe provokimet e vazhdueshme që i bën në rrjetet sociale.

Është kjo, Arta Nitaj që edhe sonte ka ditur të jetë në qendër të vëmendjes.

“E mirë për ty, më mirë për mua”, ka shkruar në anglisht Arta.

Ndryshe, modelja e cila famën e mori si aktore, kohëve të fundit më shumë është shfaqur në fotosesione të ndryshme por edhe duke mbajtur vijat e saj të trupit në palestër.

FOTO INSTAGRAM