Luana me dy ngjyra, do t’ju befasojë me pamjen

Shpërndaje

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca po vazhdon të jetë një ndër më të pqleyrat e publikut.

Ajo është gjithmonë në qendër të medieve rozë dhe kjo për shkak të paraqitjeve të saj plot stil.

Luana së fundi ka veshur një palë komplete dy-ngjyrëshe.

E me këtë veshje ajo ka befasuar ndjekësit.

FOTO

FOTO