Shek Hallaçi: Shumë po i djeg VMRO-së dhe BDl-së një lajm nga Fatime Fetai!

Shpërndaje

Filluan me dergu te fala mes shokve nuk ban kinse BDI_së me i s ulmu se na qenkan shqiptar a shqiptaret qe i kan v.ra e burgosë Bdi dhe vmro prej 2002 deri me ditê sotme!

Ju keni qenë te pa ndashëm si ne k rimë ashtu dhe ne tendere jeni zhytë thell e thell me patriotizmin fallco te dy liderat e kr.imit!! juve nuk mun e harroni te kaluaren e juaj , Kjo ta verteton dhe njer se do jeni te pa ndashëm BDI dhe VMRO qe po e bllokoni Kuvendin në mënyrë të koordinuar, përmes mijëra amendamenteve!!!

Skenaret do vazhdojnê nga ju BDI_dhe Vmro po Shqiptarët nuk han më gënjeshtrat e juaja !! Do i paguani te Gjithat bëmat e juaja nje ditê !! Ajo Ditë eshtë 12prilli ku do e merrni de nimin nga populli me votë pro Alenancës per shqiptaret ne krye Dr.Ziadin selën..!

A Monstrën le ta mbaj me shëndet Trajko Veljanovski që për të mbuluar turpin që bëri vajza e tij morri 5-jetë të rinjësh maqedon dhe burgosi shqiptarët pa faj! Ky është shteti që krijoi Ali Ahmeti dhe Branko Cërvenkovski për të fituar çdo gjë për ta dhe për të djegur shqiptarët që mos të digjen vet si që tha edhe vet Ali Ahmeti në mesazh Bujar Osmanit ..!

Dhe per fund.

kam përkrahajen e vllezrve te mi Val Zekës, Sami Ukshinit (Sokolit, Muhamet Krasniqit (Malisheva) dhe disa te tjereve. Nuk e vr as mendjen shum per juve nuk deshtët me bo hetim ndërkomtar po do pesoni keq!
ju kem treguar se dhe ne vorr kemi me ju ndjekën …!!

Zoti i Bekoftë Shqiptaret🇦🇱 🙏