Zonja në të kuq, Fjolla Morina (Foto)

Shpërndaje

“Lady in Red”. Kështu duket sonte Fjolla Morina në një dasmë që është duke marrë pjesë e në të cilën është duke kënduar Meda.

Këngëtarja ka të veshur një fustan të kuq, që i rri shumë bukur për trupi derisa tregon këmbët seksi dhe gjoksin e saj bombastik.

“E kuqja shton pasionin”, shkruan ajo.

Kënga e fundit e Fjollës është “Lule” e realizuar para dy muajve dhe e cila ka më shumë se 125 mijë klikime.

FOTO

FOTO

FOTO