Këtë nuk e keni parë: Kjo është mënyra se si u bart trupi i Qazim Sylejmanit në Iran (Video)

Shpërndaje

Pas vr*asjes së gjeneralit iranian Qaseem Soleimani nga droni i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, trupi i tij u transportua me aeroplan. Në videon e mëposhtme shihen arkivoli ku bartet me aeroplan dhe ajo cka ka mbetur nga trupi i tij.

Kliko VIDEO